Czym jest wywiad gospodarczy?

Biały wywiad gospodarczy oznacza zbieranie i analizę treści pozyskanych z ogólnie dostępnych źródeł.
Zawodowo zajmujemy się pozyskiwaniem i analizą informacji, przygotowanie raportu w oparciu o biały wywiad nie stanowi dla nas problemu.
Zasadą jest jednak to, że przygotowany przeze mnie raport zawiera także informację, których dostanie wymaga specjalistycznej edukacji i działań detektywistycznych.

W zależności od nadziei naszych Kontrahentów przygotowujemy  ocenę wiarygodności wskazanych poprzez nich przedsiębiorstw.
Taka ocena jest najbardziej przydatna w chwili gdy Nabywca jest interesujący się nawiązanie współpracy z określonym przedsiębiorcą, albo zawarciem kontraktu o szczególnym znaczeniu.
Nasi Nabywcy uzyskują szczegółowe informację na temat wskazanego  przedsiębiorstwa, jego historii, zrealizowanych projektów, opinii innych parterów handlowych, płynności finansowej. Sprawdzimy jaki jest styl pracy tego przedsiębiorcy, dowiemy się czy działa etycznie, czy także w metodę nieuczciwy.
Ta wiedza pozwoli podjęć dobrą decyzję w zakresie kolejnej współpracy naszego Klienta z zweryfikowanym przedsiębiorcą.
Usprawiedliwiony wyselekcjonowanie partnerów w interesach bezpośrednio wpływa na wyniki majątkowe jak i na  wiarygodność,  
opinię i uznanie na rynku pomiędzy Kontrahentów , a oprócz tego nabywców.

Wywiad gospodarczy jak dziedzina którą zajmuje się licencjonowany detektyw jest w naszym kraju nowością. Pynajmniej w formie działalności prywatnej nie możemy się tutaj poszczycić długoletnią praktyka w branży i jednostakmi wybitnymi w tej bądź co bądź bardzo trudnej dziedzinie detektywa gospodarczego. Z drugiej jednak strony detekty gospodarczy w naszym kraju ma przed sobą ogromne obszary do zagospodarowania swoimi usługami, nie dużą, póki co, konkurencję i swobodę w poruszaniu się.

Poczytaj więcej na http://bre.net.pl/uslugi-detektywistyczne-jeden-z-tematow-wakacyjnegoprzewodnika