Wybrać firmę na wystrój sali

Zaczynając przygotowania do ślubu niewątpliwie zastanawialiście się młodzi narzeczeni nad tym jak powinna wyglądać wsza sala na ten wymarzony doskonały dzień. Z moich obserwacji wiem, że nie w każdym momencie dekoracja znajdująca się w wybranej przeze mnie sali spełnia nasze oczekiwania. Nie tyczy się to na 100% wszystkich lokali na wesela, ale ten artykuł kierowany jest do osób, które na swoje wesele wybrały sale z wątpliwą dekoracją, bądź wolą własnymi siłami upiększyć miejsce swojego przyjęcia weselnego.

Tasiemki i płatki

Stylowe i nie typowe niemniej jednak jednakże popularne są tasiemki wyjątkowo dla miłośników stylu wystroju sal weselnych vintage. Dekoracja często przybiera kremowe i różowe barwy. Wstążki będą delikatnie powiewały w czasie wstawiania i siadania, co nada dekoracji naturalności i lekkości. Tasiemki są w znaczącej liczbie sytuacji łączone z płatkami priorytetowo róż. Płatki jako symbol delikatności miłości w wielu przypadkach ukazują się jako motyw przewodni dekoracji weselnych.

Serca i inicjały

Pewna klasyczną koncepcją są serca zamieszczone tuż nad głowami państwa młodych, które w pewien sposób są połączone. Wokół mogą być balony albo inne ozdoby ale zrealizowane na tyle delikatnie żeby nie przysłaniały swoim przepychem głównego motywu jakim są dwa serca. Co więcej można lecz nie trzeba tak samo jak winietki wskazują miejsce dla gości, tak mogą być umiejscowione na ścianie inicjały symbolizują miejsce biesiadowania najważniejszych uczestników wesela. Taki wystrój sal weselnych można uznać za bardzo udany.

Zdjęcie młodej pary

Inną jeszcze forma wystroju sali weselnej jest umieszczenie fotografię lub paru obrazków pary młodej. Co może przedstawiać taki obraz? Ma możliwość to być zdjęcie z waszej sesji narzeczeńskiej bądź radosne fotografię z dzieciństwa. O ile macie dużo poczucia humoru i dystansu do samych siebie, w tle możecie powiesić waszą karykaturę albo jakiś specjalnie śmieszny portret.