Platforma schodowa, czyli jak pokonać schody w swoim domu

Istnieje cała gama urządzeń wspierających osoby starsze oraz niepełnosprawne w ich codziennym życiu. Jak pokonać schody w swoim domu? Warto zainwestować w renomowane platformy schodowe!

Platformy schodowe, czyli jak pokonać schody w swoim domu

Platformy schodowe, to elektrycznie zasilane urządzenia dla osób poruszających się na wózkach, które można montować zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Platformy posiadają specjalny podest i są instalowane wzdłuż schodów. Urządzenia te można montować zarówno na klatkach ze schodami prostymi, jak i przy schodach z zakrętami.

Platformy schodowe to nowoczesne rozwiązanie, które pomaga osobom starszym oraz niepełnosprawnym w pokonywaniu schodów. To jedno z najwygodniejszych urządzeń do przemieszczania się, charakteryzujące się wysokim bezpieczeństwem oraz komfortem użytkowania.

Wszechstronna platforma OMEGA

Jedną z popularnych na rynku platform schodowych dedykowanych osobom starszym i niepełnosprawnym jest OMEGA. Platforma porusza się na szynie krzywoliniowej. To wszechstronne rozwiązanie, które pozwala przemieszczać się po schodach wielobiegowych oraz krętych, a jego montaż jest możliwy praktycznie wszędzie! Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu w żaden sposób nie przeszkadza ono pozostałym domownikom. Platforma może być montowana wzdłuż schodów z zakrętami nawet w bardzo wąskich przejściach, bez ingerowania w architekturę budynku.

Solidna platforma DELTA

Platformy przychodowe DELTA to jedna z najwęższych platform przychodowych na rynku. Platforma porusza się na szynie prostej. Urządzenie to jest projektowane zgodnie z dyspozycją miejsca instalacji, dzięki czemu zajmuje minimum przestrzeni przy maksimum użyteczności i funkcjonalności. Te niedrogie maszyny są zgodne z najwyższymi standardami bezpieczeństwa oraz jakości i pozwalają na codzienne pokonywanie schodów w swoim domu z przyjemnością. Platformy DELTA są dedykowane do montażu wzdłuż schodów prostych, bez półpięter.

Jak pokonać schody w swoim domu? Zaufaj firmie Lift Plus!

Platformy przychodowe dla niepełnosprawnych OMEGA oraz DELTA są instalowane na całym świecie. To jedne z najbezpieczniejszych i niezawodnych urządzeń tego typu. W Lift Plus kierujemy się ideą „życia bez barier”, dlatego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem platform OMEGA oraz bezpośrednim dystrybutorem platform DELTA w Polsce. Tego typu urządzenia jak najbardziej wpisują się w naszą filozofię, ponieważ pomagają wyeliminować szeroko rozumiane bariery życia codziennego i zapewniają komfort na każdym kroku!