Ściąganie długów czy też innych zobowiązań. Dlaczego dzisiaj to tak popularne rozwiązanie?

ściąganie długów i innych należności – prowadzimy windykację miękką oraz twardą (sądową

Sposób działania ustalamy z Klientem, wg jego polecanie ustalamy zasady i warunki działania.

Jeśli jest to zasadne, na początku czynności – wzywamy dłużnika telefonicznie oraz dodatkowo sporządzamy specjalistycznie zredagowane wezwania do zapłaty – wzywające do dobrowolnego wykonania zobowiązania. Oferujemy skorzystanie z naszych pieczęci windykacyjnych.

W razie konieczności prowadzimy mediacje w gronie dłużnikami a wierzycielami. wywiad gospodarczy

W zakresie czynności windykacyjnych oferujemy wsparcie profesjonalnych windykatorów oraz prawników (radców prawnych) .

Za każdym razem staramy się sprostać wymaganiom naszych Klientów i w zależności od ich nadziei dobieramy adekwatnie metody działania tak, ażeby z jednej strony zachować właściwe relacje biznesowe naszego Klienta z jego Klientami z drugiej strony z ogromnym skutkiem odzyskać należności. usługi detektywistyczne.

Nasi prawnicy prowadzą sprawy sądowe , a oprócz tego postępowania przed komornikiem. Wyjątkową popularność , a dodatkowo skuteczność zyskały elektroniczne postępowania upominawcze przed sądem rejonowym w Lublinie (tzw. e-sąd).

Dbamy o właściwe zabezpieczenie zobowiązań, w tym też podejmujemy odpowiednie kroki przed sądem w celu zabezpieczenia majątku dłużnika.

Wspieramy naszych Klientów w egzekucji komorniczej i tzw. po komorniczej. Monitorujemy działania komorników, dbamy o przekazanie egzekucji, właściwy nadzór, wnioskujemy o egzekucję z konkretnego majątku.

Trudnimy się też wykrywaniem majątku dłużników. Angażujemy się również w sprawy wobec nieuczciwych dłużników, którzy celowo uszczuplają majątek w celu niewypłacenia zobowiązań wierzycielom. Oferujemy pośrednictwo przy zgłaszaniu do właściwych rejestrów dłużników.

Sprawa dla nas nie jest zakończona, w wypadku, gdy działania komorników nie przynoszą oczekiwanego rezultatu…

Jeśli okazuje się, iż komornik stwierdził, że dłużnik nie posiada majątku i nie jest w stanie ściągnąć należności. Prowadzimy dalsze działania sprawdzimy dłużnika oraz dodatkowo jego najbliższą rodzinę. Zweryfikujemy czy nie doszło do celowego wyzbycia się majątku przez dłużnika, aby stał się nie wypłacalny.

W tym celu sprawdzimy jak się powodzi jego najbliższym domownikom, byłej małżonce, (z którą wziął fikcyjny rozwód, sprawdzimy gdzie i jak nasz dłużnik spędza wolny czas. Odnajdziemy jego zyski ukryte w szarej strefie.

Wywiad gospodarczy jak dziedzina którą zajmuje się licencjonowany detektyw jest w naszym kraju nowością. Pynajmniej w formie działalności prywatnej nie możemy się tutaj poszczycić długoletnią praktyka w branży i jednostakmi wybitnymi w tej bądź co bądź bardzo trudnej dziedzinie detektywa gospodarczego. Z drugiej jednak strony detekty gospodarczy w naszym kraju ma przed sobą ogromne obszary do zagospodarowania swoimi usługami, nie dużą, póki co, konkurencję i swobodę w poruszaniu się.

Poczytaj więcej na http://bre.net.pl/uslugi-detektywistyczne-jeden-z-tematow-wakacyjnegoprzewodnika

Poczytaj więcej na http://bre.net.pl/uslugi-detektywistyczne-jeden-z-tematow-wakacyjnegoprzewodnika